Hakkımızda

Firmamız 1993 yılında sarıgazide tek araçla nakliye sektörüne girdiği o günden buyana kadar geçen zamanda gerek teknolojinin gerek değişen dünyanın ihtiyaçlarına göre kendini sürekli geliştirmiş ve eğitmiş olarak 5 araçlık sonmodel bir filo ve 20 kişilik özel eğitimli bir ekibe ulaşmış durumdadır. Bizi bu denli büyüten ve güçlendiren siz müşterilerimizin memnuniyeti ve tavsiyeleridir.

sarigazi-nakliyat-kurumsal

Biz her zaman kaliteden taviz vermeden memnuniyet odaklı çalışma prensiplerimizle çalışarak bu güne geldik. Taklit ve yetersiz eğitimsiz araç ve elamanlardan oluşan nakliyecilerle bizi ayıran en önemli özeliğimiz Kaliteli hizmet Uygun fiyat Sıfır hatalı %100 Müşteri memnuniyeti olan başarılı referanslarımızdır.

“Sarıgazide nakliyat için doğru ve güvenilir kuruluş.”

Kadrolu elemanlarımızla saygılı işinin ehli kişilerle çalışan, Kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanan, nakliye eşya taşıma için özel tasarlanmış değişik büyüklerde araç filosuyla, Nakliyat ihtiyaçlarınızda çözüm ortağı olmayı amaç edinmiş olarak her türlü soru ve görüşleriniz teklifleriniz için müşteri temsilcilerimiz sizleri bekliyor. Planlanmış hatasız taşımacılık hizmetlerimiz için özel fiyat teklifleri alabilirisiniz.

Comments are closed.