Hizmetlerimiz

Sarıgazi evden eve nakliyat ihtiyacına göre tam veya parça eşya taşımadan, depolamaya, asansörlü taşımaya kadar şehiriçinde şehirler arasında hizmetleirmizin yanında isterseniz günlük saatlik araç veya personel kiralamasında da yanınızdayız. Aşağıda verdiğimiz taşıma hizmetlerimizin detaylarını paylaşıyoruz.

hizmet-nakliyatci-sarigazi

BEYAZ EŞYALARINIZIN TAŞINMASI

Beyaz eşyalar hassas ve dikkatle taşınması gereken önemli ev eşyalarıdır. Yine konusunda eğitimli personelimiz ve tesisat ustalarımız tarafından yerlerinden sökülen buzdolabı, televizyon, çamaşır bulaşık makineleri gibi beyaz eşyalarınız uygun malzemelerle ambajı yapılarak yeni yerine geldikten sonra eğer montajı yapılacak yerlerde ki yerleri hazır ve uygunsa çalışır duruma getirilip kullanım için testleri yapılıp teslim edilir.

OTURMA GRUBU KOLTUK YATAK NAKLİYATI

Malzemeler strechlerle ile kaplanıp, havalı ambalaj malzemeleriyle  ve kartonlar ile paketlenip yeni yerine kadar özenle yerleştirilip indirilir vede istenilen yere uygun şekillerde ambalajlarından çıkarılarak teslimi yapılır.

hizmet-esya-tasima

VİTRİN BÜFE SEHPA MASA TAŞIMA

Yine uzman elemanlarımızla ambalajlanıp çizilmeden itinayla yüklenir ve yeni yerinde kurulup kullanıma hazır vaziyette teslimi yapılır.

MOBİLYA NAKLİYATI

Mobilyalar özenle bir mobilyacı ustamız tarafından söküldükten sonra özel ambalaj kağıtlarıyla havalı naylonlara sarılarak olur. nakliyeye uygun şekle getirilir. Ve yine uygun bir şekilde araçlara yüklenir. Ay şekilde indirilip dikkatlice yeni yerine yerleştirilip sökme işlemini yapan ustaız tarafından yine aynı şekilde montajı yapılarak teslim edilir.

BİLGİSAYAR VE ELEKTRONİK EŞYALARINIZIN NAKLİYATI

Eski yerinden dikkatlice sökülen bilgisayar veya elektronik eşyalarınız uygun kolilere konarak yeni yerlerine ulaştırıldıktan sonra kurulumu yapılıp test edildikten sonra kullanıma hazır vaziyette teslimi yapılır.

ANTİKA VEYA HASSAS KIRILACAK EŞYA TAŞIMACILIĞI

Hassas çok değerli kırılgan antikalarınız veya cam eşyalarınız özel kutularda dikkalice yerleştirilip ambalajlandıktan sonra değrine göre sigortası yapıldıktan sonra taşınır.

MUTFAK MALZEMESİ NAKLİYATI

Mutfakta kullanmış olduğunuz malzemeleriniz hijyen koşullarına uygun malzemelerde ambalajlanıp kolilendikten sonra taşınır. Aynı şekilde dikkatlice indirilip yerlerine yerleştirilir.

nakliyat-gazi

AYAKKABI, TEMİZLİK MALZEMELERİ NAKLİYESİ

Bu tür malzemleri de yine cinslerine göre ayırıp ayrı ayrı kolilere yerşeltirilerek taşımaktayız.

AVİZE, LAMBA, AYDINLANMA SİSTEMLERİ NAKLİYATI

Demonte edilen avizeler ve lambalar özel hazırlanmış ahşap kutularda yeni yerlerine ulaştırılır. Yerleri müsayit ise montajlarıda yapılır.

ELBİSE, GİYECEK NAKLİYATI

Giyim eşyalarınız özel askılı kutularda ütüleri bile bozulmadan taşınır. Dolaplarınıza yerleştirlir.

Comments are closed.